Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/ulafol/public_html/przeniesione2020/wp-content/themes/Divi2.4/functions.php on line 5725

Firma ULAFOL oferuje profesjonalne folie okienne wszechstronnego zastosowania od 1992 roku. Proponujemy Państwu folie samochodowe, folie ochronne, folie termoizolacyjne, folie specjalne w systemach: Armorlite, Glass-Gard, Sun-Gard, Bruxsafol, SL-LLumar. W 2009 roku wprowadziliśmy nową linię folii JOHNSON WINDOW FILMS ugruntowanej na rynku amerykańskim i rozwijającej się na rynku europejskim (szczególnie na wyspach brytyjskich). W chwili obecnej posiadamy bardzo duże doświadczenie związane z doborem dostawców (naszym głównym celem jest jakość oferowanych produktów (ciemne szyby Olsztyn) – folii w rozsądnych cenach i o wysokich parametrach technicznych).

System Armorlite i System Sun-Gard/Glass-Gard są to specjalnie opracowane, wolne od zniekształceń, folie poliestrowe, montowane na wewnętrzne powierzchnie szklane okien.

Wieloletnie i wnikliwe badania pozwoliły na wyprodukowanie folii okiennych o parametrach dotąd nieosiągalnych, które w chwili obecnej są standardem naszych systemów. Trwałość, żywotność, wytrzymałość, jak i parametry słoneczne i termoizolacyjne gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

Pokrywając zwykłą szybę foliami, uzyskuje się szybko i niewielkim nakładem środków ochronę osób i mienia, jak i zwiększenie komfortu i oszczędność energii. Dzięki ich dużej różnorodności uzyskuje się szeroki wachlarz możliwości ich wszechstronnego zastosowania i zaspokojenie indywidualnych oczekiwań inwestorów (ciemne szyby).

Firma została założona w marcu 1992 roku. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy wiele zamówień w rejonie północno-wschodnim Polski w obecnym Obwodzie Kaliningradzkim(banki i ambasada polska) i Niemczech (Nordreinwestfallen) Nasze prace można oglądać również w Sopocie, Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Słupsku.

Oferujemy również poza głównym profilem działalności:

  • reklamy na samochodach firmowych, wraz z ich montażem. Naklejki ploterowe przygotowywane indywidualnie według życzenia klienta. Reklamy na świetlikach, powierzchniach płaskich, banerach
  • koszulki T-shirt okazjonalne na zloty, zjazdy, imprezy klubowe i firmowe (logo, napisy itp.)
  • wykonujemy na indywidualne zlecenie nietypowe obróbki plexi i szkła (pojemniki, ścianki działowe, blaty, półki itp.)
  • Zmieniamy kolor samochodów przy pomocy folii.

Kontakt

10-142 Olsztyn, Różowa 12A
tel/fax 89 534 93 08
kom. 603 251 787
email: ulafol@ulafol.olsztyn.pl

 ©Copyright by 2015 Ulafol