Powłoką hydrofobową zabezpieczyć można każdą powierzchnię. Ale początkowo wyjaśnimy co daje takie zabezpieczenie? Po pierwsze powłoka nie pozwala na wnikanie w strukturę danej powierzchni zanieczyszczeń oraz wilgoci. Po drugie każdą powierzchnię czyścimy za pomocą wody oraz czystej ściereczki.

Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo pod wrażeniem jak długo szyby pozostaną czyste po nałożeniu powłoki hydrofobowej, ich nowo nabytym własnościom samoczyszczącym jak i również prostocie utrzymania ich w idealnej czystości. Naszą powłokę można nałożyć na każdą powierzchnię szklaną. Dzięki takiej operacji zarówno mniej czasu spędzimy na czasochłonnym czyszczeniu oraz dodatkowo zwiększymy żywotność każdego zabezpieczonego elementu.

Po dokonaniu hydrofobizacji na szybie powstaje niewidzialna powłoka… każde opady deszczu myją nasze szyby, które pozostają czyste. Ewentualne zabrudzenia z łatwością usuwamy za pomocą lekko wilgotnej ściereczki. Najważniejszą sprawą jest fakt, iż do mycia nie używamy środków czyszczących dzięki czemu dbamy o własne zdrowie oraz środowisko.

Aplikacja nanopowłoki jest niezwykle prosta. Po dokładnym wyczyszczeniu powierzchni za pomocą atomizera stopniowo nakładamy produkt oraz rozcieramy ruchami okrężnymi. Po kilku minutach polerujemy i pozostawiamy na 24 godziny do całkowitego utwardzenia nanocząstek z powierzchnią.

Cena ww. usług – 80 zł netto za 1m^2.

W razie pytań – zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną jak i mailową.